• продаж сільгосптехніки
  • реалізація запчастин
  • транспортні послуги

Робота в задоволення!

about


    Наша фірма розпочала свою діяльність у 2009 році, як імпортер якісної нової та вживаної сільськогосподарської техніки з країн Європейського Союзу.

    Основні напрямки діяльності :
- продаж якісної с/г техніки імпортного виробництва;
- продаж запасних частин.

    За роки роботи постійними покупцями ПП «Бурчик» стали підприємства й організації різних галузей: сільгоспвиробники й фермерські господарства, автомагазини, СТО і АТП, підприємства оптової та роздрібної торгівлі, державні та комунальні підприємства. Клієнтська база ПП «Бурчик» — це понад 12 000 корпоративних покупців по всій Україні. Приємно, що клієнтська база постійно зростає. Це є свідченням Вашої довіри до нас. Ми в свою чергу будемо робити все, щоб Ви отримали задоволення від співпраці з нами.

    Наша команда є молодою та амбіційною, що дає нам змогу використовувати індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечувати головну мету — « робота в задоволення ». Наша порядність основа в співпраці з клієнтами. Також шукайте нас в соціальній мережі Facebook.

    В серпні 2012 року наша фірма брала участь в Національному Сорочинському Ярмарку. Ми отримали відповідний диплом, нових партнерів і багато хороших вражень.